Kontakt

Bestyrelse

Formand

 

Karen Pedersen

 

Toreby Vestergade 35

 

4891 Toreby L.

 

Tlf.  40 76 61 47

 

E-mail: karen@saxdans.dk

 

 

Næstformand

 

Gitte Aalborg

 

Klosterstræde 1 B, TH. (1c)

 

4800 Nykøbing F

 

Tlf. 31 65 88 76

 

E-mail: gitte@saxdans.dk

 

 

Kasserer

 

Jørn Erik Pedersen

 

Knuthenborgvej 74

 

4930 Maribo

 

Tlf. 22 48 48 98

 

E-mail: jep@saxdans.dk

 

 

Bestyrelsesmedlem


Pia Rasmussen


Falkevej 120


4990 Sakskøbing


Tlf.: 20 35 62 30


E-mail: pia@saxdans.dk

 

 

Bestyrelsesmedlem


Arne Hollnage


Sdr. Alslev Kystvej 40


4800 Nykøbing F


Tlf. 23 42 86 34


E-mail: arne@saxdans.dk



Suppleant


Jimmy Holm-Wæver


Åtoften 15


4891 Toreby L.


Tlf. 51 27 89 85


E-mail: jimmy@saxdans.dk

Suppleant


Tina Lise


Engestoftevej 11


4990 Sakskøbing


Tlf.: 50 70 53 90


E-mail: tina@saxdans.dk

Følg os på Facebook og instagram


På vores facebookside kan du følge alle klubbens aktiviteter, se billeder fra vore aktiviteter m.v. Her vil du også blive løbende info. om datoer osv.



Fabriksvej 5, 4990 Sakskøbing. Henvendelse vedr. klubbens aktiviteter til formand Karen Pedersen. tlf. 54869436 eller 40766147.  karen@saxdans.dk

Sidst opdateret  09-08-2021